16 x

16 x

MZ153 - Restaurace Diana, Znojmo

 374
18 500 000 Kč
Hypoteční kalkulačka
Makléř
3139m2, vlastní parkoviště, skladovací a sklepní prostory

Exkluzivně nabízíme k prodeji komplex restaurace Diana. Tento objekt má ve Znojmě a okolí dlouholetou prestiž a patří k tradičním místům firemních a rodinných oslav. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt se zahrádkou a vlastním parkovištěm v klidné lokalitě lesoparku Městský lesík ve Znojmě.

Celá budova je podsklepená (skladovací místnosti). Součástí objektu je parkoviště pro cca 50 osobních automobilů, venkovní zahrádka a samostatné posezení s venkovním krbem. Dále je zde hlavní restaurace s barem a tři salonky, zařízená kuchyň, zázemí pro personál, skladovací prostory a kanceláře. Součástí vybavení je i výtah pro pokrmy. Celková plocha pozemku je 3139m2, zastavěná 1287m2.

V přízemí se nachází šatna, dále sociální zařízení, menší salonek (50míst) se vstupem na venkovní dvůr s krbem a udírnou (30míst). V zadní části budovy je hlavní restaurace s barem (100 míst), ze které je vchod na velkou zahrádku s posezením. Dále je zde vybavená kuchyň, přípravna jídla, chladírny a zázemí pro personál.

V patře jsou dva samostatné salonky s vlastním sociálním zařízením a přípravnou jídla. Větší z nich má kapacitu až 80 míst, menší cca 60 míst. Tyto salonky jsou vhodné pro konání různých společenských akcí, případně jako školící místnosti.

Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nová plastová okna, zateplení fasády, nové kuchyňské zařízení, proběhla modernizace interiéru.

Přestože se nachází nemovitost na okraji města Znojma, jde zde bezproblémová dostupnost jak pro pěší, tak i prostřednictvím MHD. V okolí se nachází znojemská nemocnice, tenisové kurty a menší příměstské sídliště.

Cena nemovitosti činí 18 500 000 Kč

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )

Vybavení:

Hlavní
Wifi
Podsklepený
Skladové prostory
Balkón
Terasa
Dostupnost
Bezbariérový vstup
Výtah

Okolí

Lékař
Školka
Parkování
Sportovní areál
Zastávka autobusu
Nemocnice

Další informace

  Energetický štítek :  štítek nedodán

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha