20 x

20 x

MZ 148 - Rodinný dům, Znojmo

 321
Cena na zavoláníHypoteční kalkulačka
Makléř
350 m2, podsklepený, bazén, bytové jednotky

Exkluzivně vám nabízíme zrekonstruovaný bytový dům v historické části města Znojma. Jedná se o cihlový, podsklepený dům s vlastní garáží, bazénem a dvěma samostatnými bytovými jednotkami.

V přízemí je prostorná garáž se sekčními vraty, ze které je vstup na chodbu, kde se nachází samostatná koupelna a WC. Dále je zde společenská místnost a vstup do haly s bazénem, ke kterému patří samostatná koupelna s masážní sprchou, toaletou a technickou místností. Z přízemí je vstup do sklepní části, kterou lze využít pro archivaci vína.

V patře domu se nachází prostorná nadstandardní bytová jednotka o dispozici 3+1 o podlahové ploše 150m2. Jsou zde k dispozici dvě koupelny a dvě toalety.K bytu náleží také terasa, ze které je výhled do historické části města.

V podkroví domu je další bytová jednotka, také o dispozici 3+1 a podlahové ploše 140m2. Je zde menší terasa s výhledem do okolí a dvě samostatné koupelny s toaletou. V tomto bytě byly zachovány dřevěné prvky krovu, což bytu dodává specifickou atmosféru.

Velkou předností je poloha tohoto domu, je zde veškerá občanská vybavenost. 
V blízkosti domu se nachází Mikulášský kostel, Znojemský hrad a historický pivovar. Jedná se o velice klidnou a romantickou lokalitu.

Cena nemovitosti na vyžádání v RK (tel.: +420 773 605 905)

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 350 m2

Vybavení:

Hlavní
Podsklepený
Balkón
Terasa
Energie
Plynový kotel
Vybavení exteriéru
Zahrádka
Oploceno
Garáž

Okolí

Školka
Škola
Parkování

Další informace

  Zastavěná plocha :  350 m2
  Energetický štítek :  štítek nedodán
  Dispozice :  8+1
  Počet koupelen :  6
  Počet WC :  6

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha